TRANSMIG – Młóto browarniane, Sprzedaż, Transport materiałów sypkich

TRANSMIG – Młóto browarniane, Sprzedaż, Transport materiałów sypkich

Młóto browarniane granulowane Poznań, Koło, Wielkopolska | Ratbet

Młóto browarniane

Młóto browarniane jest produktem pozostałościowym przy produkcji piwa. Posiada wysoką zawartość białka (około 30%), które jest bardzo dobrze przyswajalne, co czyni je idealnym dodatkiem do poprawy jakości paszy dla krów mlecznych oraz trzody chlewnej. Jednym z głównych atutów Naszej działalności jest dostarczanie wysłodzin browarnianych NON GMO.

Wysłodziny browarniane zaliczane są do pasz określanych jako mlekopędne, ze względu na widoczny przyrost produkcji mleka po wprowadzeniu do żywienia. Białko tego produktu zawiera dużo lizyny i stosunkowo mało metioniny. Najlepsze do stosowania w żywieniu krów mlecznych w początkowej i środkowej fazie laktacji. Optymalne dzienne dawki młóta dla krów w okresie laktacji powinny wynosić około 6-8kg.

Świeże młóto jest produktem nietrwałym ze względu na dużą zawartość wody oraz łatwo fermentujące składniki, dlatego może być przechowywane tylko przez 2-3 dni. Jeśli ma stanowić uzupełnienie bazy paszowej to powinno zostać poddane procesowi konserwacji (zakiszenie).

Ciekawostka:
Białko młóta browarnianego zaledwie w około 45% rozkłada się w żwaczu, co jest uważane za bardzo duży atut produktu. Z kolei ta część białka wysłodzin browarnianych, która nie uległa rozkładowi w żwaczu, w jelicie cienkim rozkłada się w zakresie około 85%. Dzięki takiemu procesowi produkt nie zwiększa stężenia azotu amoniaku w żwaczu, a pozwala na dostarczenie większej ilości aminokwasów do jelita cienkiego krów mlecznych.

Sucha masa %Białko Ogólne %Białko strawne %Włókno surowe %Tłuszcz surowy %ADF %NDF %
Młóto browarniane ŚWIEŻE22,106,093,044,051,945,5712,89
Młóto browarniane KISZONE22,896,195,134,621,866,3313,02
Młóto browarniane
SUSZONE
90,0432,0726,1114,027,5026,4646,00

Oferta

Dzięki działalności na przestrzeni wielu lat posiadamy bogate doświadczenie w transporcie młóta/wysłodzin browarnianych, a także materiałów sypkich.
Wychodząc naprzeciw wymaganiom każdego naszego klienta wzbogaciliśmy ofertę także o sprzedaż młóta suszonego. Dostarczane przez nas  młóto browarne to towar wysokiej klasy NON GMO.

W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć także trzy oferty zakiszenia wysłodzin:
1) Zakiszenie w rękawie foliowym,
2) Zakiszenie w silosie,
3) Zakiszenie na pryźmie.

Wybierając naszą firmę wybierasz gwarancję stałej dostępności towarów, terminowych dostaw, konkurencyjnych cen oraz pewności, że ładunek dotrze do celu na czas i w nienaruszonym stanie.

Sprzedaż i transport młóta browarnianego - Transmig