TRANSMIG – Młóto browarniane, Sprzedaż, Transport materiałów sypkich

TRANSMIG – Młóto browarniane, Sprzedaż, Transport materiałów sypkich

Młóto browarniane granulowane Poznań, Koło, Wielkopolska | Ratbet

O firmie

TRANSMIG – Usługi przewozowe Piotr Rataj to firma z wieloletnim stażem, od 1991 roku w branży transportowej. Zajmujemy się głównie sprzedażą młóta browarnego oraz transportem materiałów sypkich. Świadczymy również usługi przewozu odpadów oraz usługi transportowe na terenie całego kraju.

Naszym atutem jest gwarancja regularnych dostaw oraz dostarczanie potencjalnym odbiorcom wysokiej jakości wysłodzin browarnianych.

Transport krajowy jest działalnością wymagającą nie tylko doświadczenia i umiejętności praktycznych, lecz przede wszystkim profesjonalnego zaplecza pojazdów ciężarowych w naszym przypadku pojazdów samowyładowczych. Posiadamy nowoczesną flotę pojazdów przystosowanych do bezpiecznego transportu towarów rolniczych i każdych innych kwalifikujących się jako sypkie. Od początku istnienia firmy naszym głównym celem jest dynamiczny rozwój budowany w oparciu o profesjonalną i fachową obsługę klientów. Pozostajemy również otwarci na zmieniające się otoczenie, dlatego na bieżąco tworzymy nowe rozwiązania logistyczne. Jesteśmy gotowi na wszelkie propozycje związane z wykonaniem usług transportowych.

Oddział w Pogorzeli

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom prowadzimy także oddział w Pogorzeli przy ulicy Gostyńskiej 20, gdzie posiadamy magazyn i silosy, w którym oferujemy usługi ładunku oraz magazynowania – materiałów sypkich, towarów paletowych wykonywane ładowarką teleskopową bądź widlakiem.

Ponadto zapraszamy do korzystania z wagi samochodowej o wysokiej klasy parametrach. W ofercie oddziału znajdą Państwo także usługę suszenia zbóż i kukurydzy.

Parametry wagi elektronicznej:

20kg
Dokładność wyniku ważenia
60 000kg
Obciążenie maksymalne
18m x 3m
Wymiary pomostu
Sprzedaż i transport młóta browarnianego - Transmig